Find a perfectly suitable professor!

Professor: Kalev Tarkpea

Add a comment

Comments:

University: Tartu Ülikool
Course: FÜÜSIKALINE MAAILMAPILT

Võimalusel soovitan Kalevit õppejõuna vältida. Temale küsimuste esitamisel vastab ta alati mingi negatiivse kommentaariga, justkui kõik peaks olema ilmselge, on üldiselt ebameeldiv inimene kellega suhelda.

😞


↑↑↑
University: Tartu Ülikool
Course: Füüsikaline maailmapilt, Elekter ja magnetism

Kalev Tarkpea on üks neid inimesi, kellega kokkupuudet hakkad hindama alles aastaid pärast tema loetud ainete läbimist... või siis mitteläbimist. :D Tehke kodus eeltöö ära, pange oma mõtted ja küsimused kirja ja esitage need loengu ja seminari ajal. Kalevit ajab lihtsalt vihale see, kui lähed loengusse kohale ja ootad, et ta hakkab sulle Füüsika A,B,C-d ette nämmutama. Ja see ajab Kalevit vihale, sest niimoodi tehes ei õpi sa ise mitte midagi ja raiskad enda ja teiste aega. Mul kulus selle mõistmiseks 15 aastat!

😊


↑↑↑
University: Tartu Ülikool
Course: Füüsikaline maailmapilt

Kalev Tarkpea on väga nõudlik ning on mõista, et see tuleneb tema erudeeritusest ning ootusest, et ka üliõpilane temaga üheselt võimekas on, mis satub harva nii olema. Arvestuste ajastamine on paindlik ning pakutakse häid materjale iseseisvaks õppimiseks testide näol. Kuigi nõutud töömaht on ehk liiga kopsakas, on loengud seevastu väga huvitavalt ja sisutihedalt loetud.

😊


↑↑↑
University: Tartu Ülikool
Course: Füüsikaline maailmapilt

Distantsõppe ajal ülihalb kommunikatsioon tudengitega - polnud aru saada mida kustkohast õppida ja millal tööd ja järeltööd toimuvad. Samuti keeldus väga pikalt videotunde tegema ja loenguid salvestama. Võimalusel väldiksin.

😞


↑↑↑

Add your comment:

Couldn't find yours? Enter it manually.