Find a perfectly suitable professor!

Professor: Gunnar Piho

Add a comment

Comments:

University: Tallinna Tehnikaülikool
Course: Infosüsteemide alused(?)

Tõsiselt äge vend. Ma ei tea kas ma oleks äriinfotehnoloogia läbinud kui meie programmijuhiks poleks olnud tema. Suurte motivatsiooni ja isiklike probleemide tõttu kartsin tihti, et äkki kukun läbi ja kõik on halb. Gunnar Piho suutis siiski minu meelest enamus õpilased kes tahtsid - vee peal hoida. Näha on, et inimest huvitab tema töö ja ta naudib tudengitega tegelemist.

😊


↑↑↑
University: Tallinna Tehnikaülikool
Course: INFOSÜSTEEMIDE ARENDAMINE

Väga hea õppejõud. Püüab teha materjali maksimaalselt arusaadavaks ja põnevaks. Alati on valmis aidata ja küsimustele vastata.

😊


↑↑↑
University: Tallinna Tehnikaülikool
Course: Infosüsteemide Arendamine

Tõeline visionäär. Õpetas meile uut kaasaegset asja ja üritas asja võimalikult huvitavaks teha. Ma arvan, et tuli hästi välja. Üks parimaid ja tugevamaid õppejõude kindlasti.

😊


↑↑↑
University: Tallinna Tehnikaülikool
Course: Tarkvara kvaliteet ja standardid

Удивительно, что мой комментарий здесь будет первым. Очень самобытный преподаватель. Запомнился незаурядной формой подачи материала на практикумах, несколько даже на грани эпатажа. Охотно делится знаниями из богатого личного девелоперского опыта, на контрасте с другими преподавателями из чисто академической среды смотрится ярким пятном. Рассказывать можно долго, но лучше услышать вживую. "Плюс" за оригинальность.

😊


↑↑↑

Add your comment:

Couldn't find yours? Enter it manually.