Find a perfectly suitable professor!

Professor: Andres Septer

Add a comment

Comments:

University: Eesti Infotehnoloogia Kolledž
Course: ISa

Olen ise kraadi kaitsnud ja tean kui suurt osa mängib juhendaja!šelliseid juhendajaid kes üliöpilst tagant torgib on rohkem vaja, sest see näitab õppejõu motivatsiooni ja tõsist suhtumist oma tõõsse!

😊


↑↑↑
University: Eesti Infotehnoloogia Kolledž
Course: Infosüsteemide Administreerimine

Väga nõudlik ja konkreetne, mille tõttu saab iga juhendatav kindlasti hea hinde oma kaitstud lõputööle. Intelligentne ja väga arukas oma erialal. Soovib panustada kõigi oma õppurite teadmiste kasvule andes, erinevaid ja väga huvitavaid praktilisi näiteid, läbi oma kogemustepagasi.

😊


↑↑↑
University: Eesti Infotehnoloogia Kolledž
Course: diplomitöö juhendaja

Valdab oma ala suurepäraselt. Juhendajana nõudlik ning otsekohene (mis ei pruugigi halb olla). Teab, mida edukaks läbimiseks vaja on ning annab asjakohast tagasisidet. Kohati on nõudmised tudengile alguses liialt kõrged, kuid üldiselt on võimalik neid nõudmiseid korrigeerida läbirääkimiste käigus.

😊


↑↑↑
University: Eesti Infotehnoloogia Kolledž
Course: Linuxi administreerimine

Väga hea õppejõud. Loengud on põhjalikult ettevalmistatud. Näha, et teeb oma tööd hingega ja on teemas sees. Pole tuim tükk, oskab suhelda ja seletada. Kannatlik. Valdab teemat suurepäraselt ja on äärmiselt kogenud omas valdkonnas.

😊


↑↑↑

Add your comment:

Couldn't find yours? Enter it manually.